HAKKIMIZDA

Yayıncılık sektörüne LEVEL KİTAP olarak yeni girmiş olsak bile, geçmişten gelen, alanında uzman kişi ve kurumlarla beraber çalışmaktayız Nedeni ise size verdiğimiz sözlerin arkasında sonuna kadar durabilmemizdir.

Yayınevimiz asla sizlere tutamayacağı sözleri vermemektedir. Bu zaten dürüstlük ilkemizle bağdaşmamaktadır. LEVEL KİTAP olarak yazarımıza gereken ilgiyi verecek, aynı zaman da haklarını kendi hakkımız gibi göreceğiz. Veremeyeceğimiz hiçbir sözle yazarı ve kendimizi zor duruma düşürmeyeceğiz.

LEVEL KİTAP, profesyonel yayıncılık anlayışla hareket eden yeni nesil bir yayınevidir. Yazarla okur arasında siyasî veya ideolojik hiçbir duvarı kabul etmeksizin, köprü olma iddiasıyla yola çıkan yayınevimiz; çok farklı dünya görüşlerine ve sosyal okumalara sahip yazarlarıyla ülkemizin kültür sandığına katkıda bulunmaktadır.

Bilişim kitapları yayınlayan yayınevimiz, bir taraftan usta kalemlerin işçiliğini yaparken diğer taraftan yeni yazarlarımıza da katkı sunmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

LEVEL KİTAP olarak sizleri de EN İYİYİ BAŞARMA ARZUSU ailemize bekliyoruz.